رد کردن پیوندها

درباره ما

منابع محتوا:

لازم به ذکر است محتوای منتشر شده در بخش اخبار ، تنها خروجی مستقیم از فید آر اس اس سایت های معتبر بوده و تیم immiginfo مسئولیتی در قبال صحت مطالب منتشر شده ندارد.

بخش مطالب منتشر شده در دیگر بخش ها نیز برگرفته از سایت های معتبری است که لینک منبع تمامی این مطالب نیز در هر دسته یا مطلب منتشر شده، درج گردیده و صحت و یا عدم صحت مطالب منتشر شده نیز مرتبط با منبع اصلی می باشد.

در بخش های دیگر این برنامه تمامی مطالب منتشر شده اگر دارای منبع نباشند، صرفا بر اساس تجارب تیم immiginfo یا شنیده های موثق راستی آزمایی شده است. ولی باید پذیرفت که این مطالب صرفا جهت آشنایی بیشتر مهاجرین با شرایط پیش رو بوده و نمیتوان تجربه را جایگزین قوانین نمود.

اعضای تیم:

تیم immiginfo تشکیل شده از جمعی ایرانی پر انرژی از کشور های ایران و اتریش. این تیم بیش از 9 سال سابقه ارایه اطلاعات مهاجرتی رو داشته و در کنار فعالیت تمام این سال ها اینک نیز به مدیریت و راهبری آقای محمد حاتمیان قدم در مرحله نوینی از ارایه خدمات مهاجرتی گذاشته و تمرکز بر روی ارایه اطلاعات بصورت رایگان و برای همه می باشد!

بخش های مختلف تیم: - مدیریت و نظارت - جمع آوری محتوا، صحت سنجی و ترجمه - انتشار مطالب و دریافت بازخورد - طراحی اپلیکیشن - تبلیغات و اطلاع رسانی - پشتیبانی از کاربران

انتشار نظرات:

مخاطبین محترم حق بیان نظرات خود در بخش های دارای امکان نظر دهی در این برنامه را دارا می باشند. بدیهی است immiginfo محق به انتشار یا عدم انتشار پیام ها و نظرات مخاطبین برنامه بوده و به دلیل ساختار پیچیده این برنامه امکان حدف این نظرات به سادگی میسر نخواهد بود.

استفاده از مطالب اپلیکیشن:

استفاده از مطالب منتشر شده در این اپلیکیشن صرفا در محیط آن مجاز بوده و درصورت ذخیره و انتشار آن به هر نحوی خارج از عرف و به منظور استفاده تجاری و یا سو استفاده و یا استفاده شخصی بدون ذکر منبع که ilinkify می باشد، به هیچ وجه مجاز نبوده و قطعا دارای پیگرد قانونی است.

خدمات مشاوره و سرویس های جانبی:

سیاست قیمت گذاری و یا ارایه خدمات درون برنامه ای یا خارج از حوزه این برنامه تماما اختصاصی بوده و برای اینگونه قیمت گذاری ها تیم immiginfo بر اساس نوع انتقال اطلاعات، وقت و انرژی که برای آن صرف شده و همچنین دیگر هزیه های جانبی جهت به دست آوردن آن اطلاعات، صورت پذیرفته. لازم به ذکر است که متقاضی دریافت هر سرویس می بایست با مطالعه دقیق موارد مندرج در سرویس مذکور اقدام به تهیه آن نماید چرا که برخی از این نوع سرویس ها پس از خرید به هیچ عنوان امکان عودت وجه رو به دلیل ماهیت مطالب ندارند.

حق استفاده از اپلیکیشن:

حق استفاده از این برنامه تمام در اختیار شرکت Hatamian بوده و بر اساس قوانین این شرکت امکان متوقف شدن این سرویس دهی و یا تغییر نحوه ارایه آن می باشد که این مورد تا جای ممکن از طریق اطلاعیه های داخلی برنامه به نظر استفاده کننده از این برنامه و مخاطبین خواهد رسید، هرچند تعهدی در قبال اینگونه اطلاع رسانی ها بر عهده این شرکت و این اپلیکیشن نمی باشد. این برنامه توسط شرکت Hatamian به شماره مجوز: 32835670 در کشور اتریش منتشر شده و بر اساس قوانین این کشور اقدام به انتشار مطالب مندرج در آن می گردد.

چطور میتونم کمکتون کنم؟